Rakstu atslēgvārdi

Dienās, kad saule staigā pa zemes virsu, bet mēs paši – pa sakarsušām smiltīm vai asfaltu, pēdas priecāsies par vieglām un stilīgām iešļucenēm vai siksniņkurpēm. Lūk, ko jaunu šovasar piedāvā Crocs!

 

Huarache Flip Flop

Viens...

Grūti pateikt, vai tāpēc, ka modes radīšana ir kas līdzīgs pavārmākslai  (pamatsastāvdaļas visiem vienas, bet kombinēšanas iespējas bezgalīgas),  bet profesionāļu spicē dominē vīrieši gan vienā, gan otrā mākslā.

Šajā...

Skolēniem un studentiem, un arī viņu vecākiem maijs parasti paskrien "vēja spārniem", jo ar godu jābeidz mācību gads un jābūt "kaujas gatavībā" vasaras ballīšu sezonai.

Ar mācību gadu būs jātiek galā pašu...

Ir tāds mūsdienās daudz citēts Raiņa teiciens, "Izdzīvos tas, kurš mainīsies!", ko pilnā mērā var attiecināt uz modi kopumā, taču, ja runa ir par kurpēm - kurpes uz augstiem smalkiem papēžiem nemainīgi modes...

Šogad pavasara bērnu apģērbu modē dominē ziedu motīvi, koši un raibi krāsu salikumi, kā arī ekoloģiski un dabīgi materiāli, atzīst dizaina projekta Shu shu autore un vadošā dizainere Diāna Liepniece, kura jau šajā nedēļas nogalē...

Attēlo rakstus 6 - 10 no 49

< Atpakaļ

1

2

3

4

5

6

7

Uz priekšu >


 
 
 
Stila un modes portals - kuMODE.lv