Rakstu atslēgvārdi

Zināms, ka modes pasaulē pavasara-vasaras kolekcijas tiek demonstrētas iepriekšējā gada rudenī modes nedēļu ietvaros, bet lai nejauktu galvu ar rudens aktualitātēm, stila un modes portāls kuMODE.lv pavasara tendences komentē...

Minimālisms [2]

07.01.2009

Kad jūtams zināms nogurums no vispārējā spožuma un krāsu pārbagātības, no svētku uzspiestās līksmes, kad aiz loga ir tāds lakonisks baltums un gribas baudīt mieru, ir īstais laiks runāt par minimālisma stilu.

Lakonisms ir modē...

It kā vēl vasara, bet spēja vēja pūsma, drēgnais lietus un vasaras kolekciju izpārdošana liek skaidri saprast, ka rudens jau ir tepat.

Šoruden tāpat kā citus gadus neiztiksim bez zābakiem & mēteļa, ādas aksesuāriem un...

Arī Parīzē oktobrī uzvirmoja pavasaris - pēc kuMODE.lv domām modes gardēžiem lielāko pārsteigumu sagādāja Džons Galiāno (John Galliano). Savas versijas par aktualitātēm nākošajā pavasara-vasaras sezonā viņš demonstrēja kolekcijās...

Pasaulē vadošie modes nami vīriešiem šajā rudenī demonstrē vairākus atšķirīgus tipāžus. Iedvesmas avoti - 20. gadsimta 30-tie, 50-tie, 70-tie, 80-tie gadi, militārais stils, unisex, futūrisms, studentu un britu stils.

kuMODE.lv...

Attēlo rakstus 1 - 5 no 8

1

2

Uz priekšu >


 
 
 
Stila un modes portals - kuMODE.lv