Marks & Spencer piedāvājums vasarai

05.05.2009

Kategorija: Marks & Spencer

 

Marks & Spencer piedāvājums vasarai - saulainas krāsas un daudzfunkcionalitāte.

Marks & Spencer ir nācis klajā ar daudzveidīgu un košu kolekciju šai vasarai Summer favourites - svētkiem, ikdienai, aktīvai atpūtai un ceļojumiem.

Lins - vienmēr aktuāls vasaras garderobē

Šīs vasaras apģērbi ir daudzfunkcionāli un viegli kombinējami savā starpā, kā arī ērti un praktiski lietošanā. Iecienītākais audums vasaras tērpiem joprojām ir lins, kas tiek piedāvāts dažādās košās krāsās, kā arī pasteļtoņos. Lina auduma apģērbi ļauj vienādi stilīgi izskatīties gan birojā,  gan atpūtā siltā vasaras dienā.

Viens no Marks & Spencer akcentiem vasaras kolekcijā ir lina tunikas - tās ir valkājamas visdažādākajos gadījumos, gan ikdienā, gan arī pludmalē virs peldkostīma. Romantiskas, brīva silueta platas lina auduma bikses pamattoņos lieliski atdzīvinās koši topi no kokvilnas.

Būt stilīgam nav grūti - arī šīs sezonas kolekcija vīriešiem no Marks & Spencer apliecina lina nezūdošo aktualitāti -  brīvā stila lina krekli ir veiksmīgi kombinējami ar pagarinātiem kokvilnas auduma cargo stila šortiem un ērtiem apaviem. 

Šovasar runās krāsas!

Šajā vasarā viss praktiskais tiek lieliski atdzīvināts ar košām krāsām un aksesuāriem. Sezonas svaigākais tonis jaunajā kolekcijā ir vasaras spilgti zaļais - svārkos, blūzītēs, aksesuāros un kreklos no dabiskajiem lina un zīda audumiem.

Kokvilnas audums ar sievišķīgiem ziedu rakstiem der dažādiem vasaras topiem un svārkiem. Garām un pusgarām biksēm un šortiem, kā arī vasarīgām kleitām tiek izmantoti visdažādāko krāsu un faktūru audumi, kas ļauj no plašā klāsta izvēlēties tieši šim brīdim vajadzīgo. 

Marks & Spencer stilisti šajā vasarā aicina baudīt spilgtas krāsas un nebaidīties papildināt tās ar aksesuāriem - spilgtām šallēm, krellēm un izteiksmīgām somām. Arī siltais apelsīnu tonis un piesātinātais  šokolādes brūnais ir Summer favourites kolekcijas aktualās krāsas. 

Marks & Spencer vasarīgie tērpi papildinās jūsu vasaras garderobi, ienesot tajā svaigas vēsmas, un vienlaikos saudzējot jūsu maciņu. 
 

Jaunums – no 1.aprīļa Marks & Spencer veikalā ir sākusi darboties lojalitātes programma, kurai piesakoties, var iegūt lojaltātes karti, krāt punktus un veikt pirkumus ar 10% atlaidi!

Marks & Spencer kolekcija Summer favourites atrodama veikalā t/c Domina Shopping, Ieriķu ielā 3, Rīgā. Tālr.: 67631280.

 

Informāciju sagatavoja:

Vineta Romāne

Projektu vadītāja

Consensus PRKomentāri

vēl nav komentāru.
Vārds: Adresāts:


 
 
 
Stila un modes portals - kuMODE.lv