Marks and Spencer piedāvājums

01.11.2008

Kategorija: Marks & Spencer

 

Vēl pagaidām nekas neliecina par Ziemassvētku tuvošanos, bet laiks skrien ātri, un drīz būs jāsāk domāt par dāvanu iegādi. Bieži vien klejojumi pa veikaliem piemērotu dāvanu meklējumos mūs tā nogurdina, ka nespējam izbaudīt tuvojošos svētku priecīgo noskaņu.

Lai atvieglotu pirmssvētku iepirkšanos, Marks & Spencer veikals jau no 1.novembra piedāvā iegādāties visas dāvanas saviem tuviniekiem un draugiem vienuviet - šeit Jūs atradīsiet dāvanas visdažādākajām gaumēm, vecumiem un noskaņojumiem! Ziemassvētku rotājumi, sveces, adrešu grāmatas, parfimērijas komplekti un smaržas sievietēm; aksesuāri vīriešiem - ādas jostas, cimdi, šalles; vannošanās piederumi - tā ir tikai daļa no plašā Ziemassvētku dāvanu klāsta.

Atnāciet uz Marks & Spencer veikalu un pārliecinieties paši!

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Vineta Romāne

Projektu vadītāja

Consensus PRKomentāri

05.11.2008 22:39 Plānotāja
tā kā man nepatīk cilvēku burzmas veikalos ap svētku laiku, tiešām domāju par Z-svētku dāvanām jau tagad. Dāvanu rūpēšanas sajūta atnāk līdz ar mandarīnu parādīšanos veikalos :)
04.11.2008 22:57 laach
Jā veikt pirkumus laicīgi ir ļoti prātīgi. Es tieši M&S nopirku vasarā feinu melnu halātu ar atlaidēm. Sākumā jau domāju nepirkt, jo vasarā karsts, vēl nebija vajadzības pēc tāda, bet tomēr nopirku un tagad mm.. no rītiem pēc dušas tāds mīksts un silts - kas var būt labāks! :)

Attēlo komentārus 1 - 2 no 2

Vārds: Adresāts:


 
 
 
Stila un modes portals - kuMODE.lv